AUDREY e-shop

V tomto malém a jednoduchém e-shopu naleznete aplikace (freeware i shareware), které jsem nejprve vytvořil především pro své vlastní potřeby a později přepracoval do podoby, abych je mohl nabízet i širší veřejnosti. V detailech produktu jsou uvedeny odkazy na stažení produktu i vyplnění objednávky, po jejímž vyřízení dostanete licenční číslo, které pro daný produkt můžete použít na libovolném počtu zařízení. Všechny ceny jsou s DPH. V druhé části jsou pak uvedeny produkty, které jsou teprve ve vývoji. Přivítám, pokud se bude chtít někdo na tvorbě podílet, a to ať už ve formě testování, připomínkování nebo i návrhu nových funkcí.

Nabízené produkty

AUDREY Glyph Manager 2019

Aplikace nabízí pohodlnou a rychlou správu SVG a PNG ikon pro všechny vývojáře, webové designery nebo grafiky. Zobrazuje ikony ze složek, podporuje sady, umožňuje hledání, filtrování, kopírování cest s ohledem na požadovanou velikost, PNG export nebo otevření souboru ve Photoshopu.

Cena: ZDARMA

Detaily...

AUDREY Image from Clipboard 2019

Pomocí této aplikace je možné obrázky ze schránky (automaticky) ukládat do PNG nebo JPG souborů, které se inteligentně číslují, případně se využívá aktuální datum a čas, včetně kombinování s hlavním názvem uzpůsobeným pro web. Zároveň se do schránky umístí cesta k takto vytvořenému souboru, aby bylo možné ji snadno využít třeba při vkládání do jiné aplikace.

Cena: ZDARMA

Detaily...

AUDREY FTP Downloader 2018

Aplikace umožňuje rychlé, pohodlné a přehledné stahování dat z více FTP účtů. Podporuje FTPS, stahování z podsložek, odstraňování, práci s historickými daty, jednotlivé či hromadné stahování, automatizaci, notifikace, zobrazování či odstraňování stažených souborů i detailní logování všech operací.

Cena: 2 999 Kč

Detaily... Vyplnit objednávku...

AUDREY SQL Transformer 2018

Malá pomůcka, která výrazně zjednodušuje a zrychluje práci s SQL, zvláště pokud přecházíte mezi různými prostředími (Delphi, Visual Studio, SQL Server Management Studio...) a nechce se vám složitě přepisovat SQL, dělit na jednotlivé řádky, měnit uvozovky za apostrofy, odstraňovat komentáře apod.

Cena: ZDARMA

Detaily...

AUDREY European VAT Finder 2016

Aplikace prověří vaše dodavatele nebo obchodní partnery, ověříte jejich DIČ, zjistíte spolehlivost, zveřejněná čísla účtů, jména, adresy a v neposlední řadě vám je ukáže i na mapě. Umí exportovat do PDF, XLS, TXT nebo připravit přehlednou tiskovou sestavu.

Cena: ZDARMA

Detaily...

AUDREY Diacritics Remover 2014

Aplikace umí odstranit diakritiku z českých, slovenských ale i z exotických textů, pracuje se schránkou nebo sadou souborů, umí přejmenovat soubory pro web, volitelně monitoruje schránku, vytváří zálohy, podporuje Drag & Drop a také umožňuje zvolit kódování.

Cena: ZDARMA

Detaily...

Připravované produkty

Pokud byste se chtěli podílet na testování připravovaných produktů, přispět nějakými nápady či připomínkami, dejte určitě vědět na support (zavinac) audrey.cz.