Reference

Za poměrně dlouhou dobu mého působení v oboru jsem měl a stále mám možnost spolupracovat s celou řadou zajímavých lidí i firem. S mnohými z nich jsem navázal dlouhodobé partnerství nebo dokonce přátelství. Proto jsem některé z nich oslovil s žádostí o krátké shrnutí spolupráce.

Vybrané reference

Obrázek Pana inženýra Vladimíra Klause jsem poznal jako člověka mimořádně spolehlivého a vstřícného. Nebojí se výzev při plnění na první pohled i dost nerealizovatelných zadání, ale je veden typicky „americkým“ přesvědčením, že na vše se dá najít řešení. V neposlední řadě je na místě zde připomenout i solidnost jeho vyjednávání a plnění podmínek spolupráce, včetně časových lhůt a jejich dodržování a poskytnutí různých slev při kalkulaci ceny za poskytnuté služby. Z uvedených důvodů jsem se spoluprací s Ing. Klausem byl vždy naprosto spokojen a hodlám v ní dále pokračovat. Delší období vzájemné spolupráce mě přesvědčilo v tom, že se v jeho osobě jedná o jednoho ze špičkových expertů ve své oblasti v celé České republice.
Adrian Portmann – von Arburg, Ph.D., Předseda Conditio humana, o.s.
Obrázek Spolupráce s Vladimírem Klausem mne překvapila. Výhradně pozitivně. Ze svých zkušeností z IT firmy, kdy z mého pohledu programátoři mluví divnou řečí, neplní termíny, pořád něco padá a nikdo neví proč a nikdo za to nemůže, jsem byla nadšena. Profesionální, lidský a vstřícný přístup, vše funkční, uživatelsky přítulné a včas. Pan Klaus má obrovský přehled, poradí, doporučí, ale do ničeho netlačí, vše trpělivě vysvětlí i několikrát po sobě. Poměr cena / výkon výhodný pro zákazníka. Mohu jen doporučit.
Petra Štěpánová, Mediex, s.r.o.
Obrázek Když mne pan Klaus požádal o referenci na jeho práci, byl jsem rád, že mohu svoji pozitivní zkušenost předat i dalším potenciálním zákazníkům. Nestává se tak často, že naleznete dodavatele, který nejenže vždy splní dohodnuté zadání, termín i cenu, ale zároveň je schopen přispět i svými postřehy a vylepšit tak výsledný produkt. Velmi mi vyhovuje lidský přístup pana Klause a v neposlední řadě i rozumná cena za profesionálně odvedenou práci.
Bořek Carda, Director IT & Finance & Operations, Colliers International
Obrázek Po dlouhém rozhodování, zda webové stránky nechat předělat, jsem se rozhodla pro firmu AUDREY software. Nerozumím IT terminologii, ale od pana Klause jsem pochopila vše. Jsem opravdu šťastná, že firma AUDREY splnila mé očekávání. Spolupráce je důležitá z obou stran a v našem případě byla dokonalá. Skutečně byly splněny termíny, vize, cena a jakékoli mé přání. Mohu jen vřele doporučit.
Gabriela Kušnírová, Nářadí Kušnír
Obrázek Pana Ing. Vladimíra Klause, ředitele společnosti AUDREY, jsem poznal náhodou a jsem za to velice rád. Již delší dobu jsem nutně potřeboval kvalitně zpracovat webové stránky, ale vždy mě odradilo jednání, nezájem, případně cena od firem a lidí, na které jsem se obrátil. Na první schůzce s panem Ing. Klausem jsem zběžně načrtl, jak bych si stránky představoval a v následujících dnech začalo vše vznikat neuvěřitelnou rychlostí a přesně podle mých představ. Navíc společnost AUDREY bez problémů připraví na míru nejen internetové stránky, ale i jakoukoliv grafiku, včetně fotografií, vizitek, letáků atd. Vše je tak mnohem jednodušší, protože odpadá nutnost obracet se na více firem zároveň. Vždy jsem dostal více možností na výběr a vše mi bylo jednoduše vysvětleno. V dnešní době obzvlášť oceňuji naprosto profesionální, ale zároveň lidský a příjemný přístup. Také cena za tyto vysoce nadstandardní služby je naprosto akceptovatelná. Služby společnosti AUDREY a pana Ing. Klause mohu zkrátka jen doporučit!!!
Ondřej Černík, lektor angličtiny
Obrázek S Vláďou Klausem se známe a spolupracujeme již dlouhé roky. Není to nijak souvislá spolupráce na dlouhodobém projektu. Vždy se jedná o jednorázové akce. V naší spolupráci mi vyhovuje styl jednání, kvalita, odbornost a rychlost provedení, dodržení termínu a předem stanovené ceny. Neméně důležité je pro mě i následné finální doladění aplikace s ohledem na její používání v reálu. Výsledkem je kvalitní a uživatelsky jednoduchá aplikace, která funguje tak jak má. Je také nutné ocenit servis a hotline, který máme k dispozici, ale s ohledem na funkčnost aplikací jej de facto nevyužíváme. Osobně mohu spolupráci jen doporučit!
Barbora Filipová, Insight Home, a.s.
Obrázek Zabýváme se výrobou vánočních dárků, a když jsme si všimli, že máme více e-mailů, než jeden člověk stihne vyřídit za měsíc, potřebovali jsme najít řešení. Po zvažování jestli si pořídit nějaký freeware nebo se vydat vlastní cestou, jsem dnes rád, že jsme se vydali cestou nechat si napsat vlastní řešení, a že jsme si zvolili firmu AUDREY. S firmou AUDREY jsme postupně vyvinuli řešení víceuživatelské správy e-mailů, které se nám osvědčilo, a již jsme stíhali e-maily zpracovávat. Spolupráce s firmou AUDREY probíhala dle domluveného harmonogramu, což mě velmi mile překvapilo, protože jsem měl asi smůlu, ale s tímto jsem se v minulosti nesetkal. Oceňuji, že se pan Klaus snažil do nového řešení zanést i své letité zkušenosti a přemýšlel nad jeho praktičností, použitelností a především jednoduchostí. Když jsme si vymysleli složitou kombinací funkcí, našli s kolegou jednoduchou cestu, jak se dostat k vyřešení požadavku. Vývoj aplikace byl hotový před naší vánoční sezónou a z mého pohledu předčila naše očekávání a nelituji vynaložených prostředků, které byli sice vyšší než za freeware, ale podstatně nižší, než řešení nemít vůbec.
Tomáš Mikulenka, jednatel, Centrum digitálních služeb MINO, CDSM.cz
Obrázek S přístupem a službami společnosti AUDREY jsem byla velice spokojená. První kontakt proběhl obratem, na základě obdrženého e-mailu s dotazem. Přestože nebyla precizně specifikována, a ze své povahy ani nemohla být, zakázka, během cca dvou dnů jsem obdržela kvalitně a po položkách zpracovaný cenový návrh a smlouvu. Následná komunikace probíhala velice plynule a úpravy byly prováděny obratem. Velice jsem ocenila i aktivní přístup k řešení zakázky, který spočíval ve zpracování pomocného softwaru, který velmi urychlil práci s vytvořenými daty. Cena, pokud mohu posoudit i na základě proběhlé elektronické aukce byla velmi příznivá. Jednání pana inženýra Klause považuji za velice profesionální po všech stránkách.
Lenka Klepáčková, Teva Pharmaceuticals CR
Obrázek S Vláďou spolupracuji již mnoho let a za tu dobu má na kontě spoustu projektů. Menších, velkých, jednoduchých i složitých. K jeho práci nemám žádnou výtku. Důvod je jediný, vždy je precizní, přemýšlí mnoha způsoby a dokáže navrhnout i nevšední řešení. Pokud se na něj obrátíte, jeho přednosti poznáte okamžitě. Soustředí se na řešení problému, který máte. Cena, kterou za to zaplatíte? Vzhledem k tomu, že je opravdu odborník a ví co dělá, tak je adekvátní a férová pro obě strany! Vláďu jednoznačně doporučuji dále jakožto konzultanta projektů či programátora.
Tomáš Adl, CYGNI SOFTWARE, a.s.
Obrázek Vladimír Klaus pro naši společnost připravoval několik aplikací šitých na míru. A to jednak aplikací interních, tak hlavně databázový software, který využívají desítky našich klientů. Více než deset let tento software tvoří jednu z našich největších konkurenčních výhod. Při tvorbě aplikací vždy naslouchal pečlivě našim požadavkům a někdy přímo i požadavkům našich klientů, které poté ochotně, včas a cenově přijatelně realizoval. Rádi využíváme i některé jeho freewary, které nám usnadňují práci. Spolupráce s panem Klausem byla a je pro nás přínosem.
Eva Strachotová, vedoucí obchodního oddělení Anopress IT, a.s.
Obrázek S panem Klausem spolupracuji již delší dobu a mohu ho jen doporučit. Vyhovuje mě jeho profesionální přístup, rychlé jednání, dobré nápady a vstřícnost. Vždy se s ním bez problémů na všem domluvím. Abych nezapomněla, tak i cena za jeho práci je rozumná. Opravdu vřele doporučuji.
Iva Koželuhová, Květinový ateliér
Obrázek S Vladimírem Klausem se známe již téměř 15 let. Za tu dobu jsme se setkali u celé řady projektů a vždy se ke spolupráci s ním rád vracím. Hlavním přínosem jeho práce je vždy velmi věcné řešení a aktivní přístup ve všech fázích projektů. Neomezuje se na pouhé naprogramování podle zadání, ve většině případů je schopen nabízet také své alternativy řešení. Z pohledu programátora je to sice pracnější, ale pro výsledný efekt projektu je to maximálně cenné a přínosné. Proto pokud řeším nějaké projekty, vždy se na prvním místě obracím právě na něj. Vzhledem ke kvalitně odváděné práci nejsem zdaleka sám, a tak je velmi obtížné získat pro svůj projekt jeho kapacitu.
Martin Líbal, vedoucí projektu Pronajemstromku.cz
Obrázek Naše společnost spolupracovala s ing. Vladimírem Klausem a jeho společností AUDREY software, po dobu přibližně tří let. Předmětem spolupráce byl multimediální projekt pro osvojení hudebních znalostí s výstupem v podobě DVD, které zahrnovalo výukové, testovací i zábavné prvky. Ing. Klaus byl v tomto projektu autorem softwarové části, kterou zpracoval zcela podle našich představ. Pracoval samostatně, systematicky a přesně podle zadání, všechny dílčí práce odevzdával ve stanovených termínech. Jeho přístup k zakázce byl nejen zodpovědný, ale také velmi aktivní ve smyslu dodávání vlastních nápadů, hledání atraktivnějších či úspornějších řešení, rovněž předem upozorňoval na případné nedostatky námi navrhovaných postupů. Z hlediska klientské zkušenosti byl projekt po softwarové stránce zpracován tak, že může být po aktualizacích použit i u nově zaváděných typů software. Ing. Klaus na těchto aktualizacích již několik let ochotně participuje. Cenu za výše popsané služby považujeme za odměnu plně odpovídající rozsahu provedených prací. Položka byla dojednána předem a ze strany V. Klause nedocházelo k žádnému navyšování finančních požadavků v průběhu projektu. Ze všech uvedených důvodů můžeme plně doporučit spolupráci se společností AUDREY software, a jejím ředitelem ing. Vladimírem Klausem.
Mgr. Martina Řehořová, Ph.D., Černošická investiční, s. r. o.
Obrázek Naše podnikání je založeno na využití IT technologií. Část systému nám dodává fi AUDREY software. Vše bylo vždy zpracováno rychle a precizně přesně dle našich požadavků včetně poskytnutí následné podpory a snadných online aktualizací systému. Výborná práce s rychlým a přesným zpracováním našich požadavků a pohotová následná uživatelská podpora, firmu 100% doporučujeme!
Petr Čížek, zakládající advokát Čížek Partners
Obrázek Společnost AUDREY jsem poznala při práci pro Ottovu encyklopedii, kdy jsem vytvářela grafický návrh pro tištěnou verzi, AUDREY elektronickou podobu. CD bylo zpracováno profesionálně, přehledně s čistou jasnou grafikou. Encyklopedii dalo další rozměr. Zcela logicky jsem se pak na Ing. Klause obrátila s prosbou o vytvoření osobní prezentace na CD. Přístup ke klientům je úžasný, aktivní, plný porozumění ke zvolenému námětu, tvůrčí. Po pár letech se znovu obracím na Ing. Klause, tentokrát s přáním o webové stránky. Potěšil mě opětovně vstřícný, přátelský přístup i dokonalé nasměrování k preciznímu výsledku. Společnost AUDREY mohu zodpovědně doporučit.
Lucie Pítrová, výtvarnice
Obrázek Velmi si vážím spolupráce s p. Klausem a vím, že je na něj vždy spoleh a vše, co jsme si domluvili, platilo, což je v dnešní době pro mě osobně velmi cenné a šetříme si tak vzájemně mnoho času. Už si ani nevybavím, co všechno jsme společně řešili, ale FTP Downloader je myslím ukázkou toho, jak spolupráce skutečně funguje. Na jeho práci je vždy vidět, že jí nedělá jen z povinnosti, ale také proto, že ho skutečně baví a to dává výsledku pokaždé něco navíc. Z toho plyne, že pokud mohu, rád mu tímto dělám pozitivní reklamu.
Lukáš Glimmer, ředitel a jednatel LNT
Obrázek Se spoluprací s panem Vladimírem Klausem jsem velmi spokojen. Kvalita jeho práce, pečlivost, erudovanost, cena i rychlost je jeho velkou předností. Mohu jen vřele doporučit.
Jaroslav Policar, optometrista
Obrázek Pan Klaus pro nás vytvářel dle našeho zadání webové stránky na prodej pozemků v Brandýsku (www.pozemky-brandysek.cz). Spolupráce s ním byla na velmi dobré úrovni, jeho přístup je velmi vstřícný a veškeré další požadavky na úpravu webu byly realizovány velmi promptně a kvalitně dle našeho zadání.
Ing. Petr Valeš, Pozemky Brandýsek
Obrázek S panem inženýrem Klausem spolupracuje nakladatelství Prometheus již déle než 10 let. Během této spolupráce jsme se přesvědčili, že je to spolehlivý, vstřícný a erudovaný odborník, který umí vyřešit problém, ochotně poradit a najít nejoptimálnější řešení. Ke všem našim zakázkám přistupoval vždy zodpovědně a zadanou práci odevzdal včas k naší plné spokojenosti.
PaedDr. Bohuslav Rothanzl, zástupce šéfredaktora, Prometheus, spol. s r. o.
Obrázek Spolupráce s Vladimírem Klausem je pro mě přínosná nejen profesně, ale i lidsky. Ve výsledku jeho práce člověk najde nejen funkčně a prakticky zpracované zadání, ale především také design, který je moderní a nenudí. Do práce i na malém projektu vnese invenci a sám navrhne řešení. Neméně důležitý je pro mě jeho způsob komunikace, který je vždy humorný a hlavně pozitivní!
Ing. Pavlína Frajtová, auditor

Klienti

V tomto abecedním seznamu najdete všechny firmy, pro které jsme pracovali nebo se podíleli na nějakých částech projektů.

 • Abion
 • Adrian von Arburg, Ph.D.
 • Agemsoft
 • Anopress IT
 • AT Computers
 • AZ Makro
 • Background Research
 • Baset
 • BFC
 • Centrum digitálních služeb MINO
 • Clinterap
 • Clintrial
 • Collegium Carolinum Mnichov
 • Colliers International
 • Conditio humana, o.s.
 • Creditinfo Czech Republic
 • Czech Invest
 • Česká pojišťovna
 • Čížek & Partneři, advokátní kancelář
 • ČON
 • ČSRES
 • Diderot
 • Dipl. Ing. Petr Králíček
 • Dr. Bergmann Pharma
 • Dr. Ivo Hrkal
 • Družstvo U.S. 8
 • El Puerto
 • EPA Software
 • Fragment
 • G+G Consulting
 • Gartec
 • Gejzír
 • Generali Pojišťovna, a.s.
 • Glossa, jazyková škola
 • Grafika Publishing
 • Hospodářská komora ČR
 • HRAL
 • Hudební duo Vlasta & Pavla
 • Immo et Immo, the wedding company
 • Insight Home
 • Intimate Arts
 • Inzert Revue
 • Iva Jungrová - květinový ateliér
 • Jam Music Institute
 • Jaroslav Polák
 • Jaroslav Policar - optometrista
 • JED software
 • Jiří Janda
 • Kartografie Praha
 • Kateřina Vojtáčková - modelka
 • Kladenské domky
 • KLIO energo
 • Krásná paní
 • LANGMaster
 • LANGMaster GROUP
 • LANGMaster International
 • Lesy ČR
 • LG Electronics Česká republika
 • Libri
 • Lidové noviny
 • Lucie Pítrová - grafička
 • LNT
 • Martin Líbal
 • Martina Řehořová
 • Masarykova univerzita v Brně
 • Made in Heart
 • Mediex
 • Michal Eibich
 • Modré stránky
 • Nářadí Kušnír
 • NEWTON Media
 • ODS
 • Ondřej Černík
 • OPTIKA Jaroslav Policar
 • Ottovo nakladatelství
 • Pelmi
 • Pelmi Logistic Services
 • Petra Šestáková
 • Polytherm
 • Pozemky Brandýsek
 • PPF
 • Pražská plynárenská
 • Prometheus
 • Pronájem stromků
 • Proxon
 • Proxon Reality
 • REKONsys
 • Salón Marie
 • Sapiens
 • SilentPoint CO.
 • Spei
 • Svět knihy
 • Synot tip
 • Techmarc - design studio
 • Teva Pharmaceuticals CR
 • Towers Consulting
 • Vogel Publishing
 • Vyleštěné auto
 • Výzkumný ústav pedagogický v Praze
 • Zlatnictví Janka
 • Zoner