Reference

Během své kariéry v oboru jsem spolupracoval s řadou inspirativních jednotlivců a firem. S mnohými z nich se vytvořily pevné vazby, ať už profesní nebo osobní. Proto jsem několik z nich požádal o stručné zhodnocení naší spolupráce.

Vybrané reference

Obrázek

Pana inženýra Vladimíra Klause jsem poznal jako člověka mimořádně spolehlivého a vstřícného. Nebojí se výzev při plnění na první pohled i dost nerealizovatelných zadání, ale je veden typicky „americkým“ přesvědčením, že na vše se dá najít řešení. V neposlední řadě je na místě zde připomenout i solidnost jeho vyjednávání a plnění podmínek spolupráce, včetně časových lhůt a jejich dodržování a poskytnutí různých slev při kalkulaci ceny za poskytnuté služby. Z uvedených důvodů jsem se spoluprací s Ing. Klausem byl vždy naprosto spokojen a hodlám v ní dále pokračovat. Delší období vzájemné spolupráce mě přesvědčilo v tom, že se v jeho osobě jedná o jednoho ze špičkových expertů ve své oblasti v celé České republice.
Adrian Portmann – von Arburg, Ph.D., Předseda Conditio humana, o.s.

Obrázek

Profesionalita, kvalita, zkušenost, odpovědnost a rychlost. Tato slova pro mě vystihují spolupráci s Vladimírem Klausem. Vladimír udělá maximum pro vaši spokojenost a perfektní výsledek. Nesnaží se vnutit složitá řešení, ale vyhovět zadání. Dokáže představu proměnit v reálný funkční výsledek podle požadavků. Děkuji za vstřícné jednání a perfektní servis. Cením si naší spolupráce, která předčila očekávání. Vladimír je odborník, kterému můžete s důvěrou svěřit řešení v oblasti IT.
Mgr. Hana Tošovská, ČSRES

Obrázek

Když mne pan Klaus požádal o referenci na jeho práci, byl jsem rád, že mohu svoji pozitivní zkušenost předat i dalším potenciálním zákazníkům. Nestává se tak často, že naleznete dodavatele, který nejenže vždy splní dohodnuté zadání, termín i cenu, ale zároveň je schopen přispět i svými postřehy a vylepšit tak výsledný produkt. Velmi mi vyhovuje lidský přístup pana Klause a v neposlední řadě i rozumná cena za profesionálně odvedenou práci.
Bořek Carda, Director IT & Finance & Operations, Colliers International

Obrázek

Spolupráce s Vladimírem Klausem mne překvapila. Výhradně pozitivně. Ze svých zkušeností z IT firmy, kdy z mého pohledu programátoři mluví divnou řečí, neplní termíny, pořád něco padá a nikdo neví proč a nikdo za to nemůže, jsem byla nadšena. Profesionální, lidský a vstřícný přístup, vše funkční, uživatelsky přítulné a včas. Pan Klaus má obrovský přehled, poradí, doporučí, ale do ničeho netlačí, vše trpělivě vysvětlí i několikrát po sobě. Poměr cena / výkon výhodný pro zákazníka. Mohu jen doporučit.
Petra Štěpánová, Mediex, s.r.o.

Obrázek

Pana Ing. Vladimíra Klause, ředitele společnosti AUDREY, jsem poznal náhodou a jsem za to velice rád. Již delší dobu jsem nutně potřeboval kvalitně zpracovat webové stránky, ale vždy mě odradilo jednání, nezájem, případně cena od firem a lidí, na které jsem se obrátil. Na první schůzce s panem Ing. Klausem jsem zběžně načrtl, jak bych si stránky představoval a v následujících dnech začalo vše vznikat neuvěřitelnou rychlostí a přesně podle mých představ. Navíc společnost AUDREY bez problémů připraví na míru nejen internetové stránky, ale i jakoukoliv grafiku, včetně fotografií, vizitek, letáků atd. Vše je tak mnohem jednodušší, protože odpadá nutnost obracet se na více firem zároveň. Vždy jsem dostal více možností na výběr a vše mi bylo jednoduše vysvětleno. V dnešní době obzvlášť oceňuji naprosto profesionální, ale zároveň lidský a příjemný přístup. Také cena za tyto vysoce nadstandardní služby je naprosto akceptovatelná. Služby společnosti AUDREY a pana Ing. Klause mohu zkrátka jen doporučit!!!
Ondřej Černík, lektor angličtiny

Obrázek

Po dlouhém rozhodování, zda webové stránky nechat předělat, jsem se rozhodla pro firmu AUDREY software. Nerozumím IT terminologii, ale od pana Klause jsem pochopila vše. Jsem opravdu šťastná, že firma AUDREY splnila mé očekávání. Spolupráce je důležitá z obou stran a v našem případě byla dokonalá. Skutečně byly splněny termíny, vize, cena a jakékoli mé přání. Mohu jen vřele doporučit.
Gabriela Kušnírová, Nářadí Kušnír

Obrázek

S Vláďou Klausem se známe a spolupracujeme již dlouhé roky. Není to nijak souvislá spolupráce na dlouhodobém projektu. Vždy se jedná o jednorázové akce. V naší spolupráci mi vyhovuje styl jednání, kvalita, odbornost a rychlost provedení, dodržení termínu a předem stanovené ceny. Neméně důležité je pro mě i následné finální doladění aplikace s ohledem na její používání v reálu. Výsledkem je kvalitní a uživatelsky jednoduchá aplikace, která funguje tak jak má. Je také nutné ocenit servis a hotline, který máme k dispozici, ale s ohledem na funkčnost aplikací jej de facto nevyužíváme. Osobně mohu spolupráci jen doporučit!
Barbora Filipová, Insight Home, a.s.

Obrázek

Zabýváme se výrobou vánočních dárků, a když jsme si všimli, že máme více e-mailů, než jeden člověk stihne vyřídit za měsíc, potřebovali jsme najít řešení. Po zvažování jestli si pořídit nějaký freeware nebo se vydat vlastní cestou, jsem dnes rád, že jsme se vydali cestou nechat si napsat vlastní řešení, a že jsme si zvolili firmu AUDREY. S firmou AUDREY jsme postupně vyvinuli řešení víceuživatelské správy e-mailů, které se nám osvědčilo, a již jsme stíhali e-maily zpracovávat. Spolupráce s firmou AUDREY probíhala dle domluveného harmonogramu, což mě velmi mile překvapilo, protože jsem měl asi smůlu, ale s tímto jsem se v minulosti nesetkal. Oceňuji, že se pan Klaus snažil do nového řešení zanést i své letité zkušenosti a přemýšlel nad jeho praktičností, použitelností a především jednoduchostí. Když jsme si vymysleli složitou kombinací funkcí, našli s kolegou jednoduchou cestu, jak se dostat k vyřešení požadavku. Vývoj aplikace byl hotový před naší vánoční sezónou a z mého pohledu předčila naše očekávání a nelituji vynaložených prostředků, které byli sice vyšší než za freeware, ale podstatně nižší, než řešení nemít vůbec.
Tomáš Mikulenka, jednatel, Centrum digitálních služeb MINO, CDSM.cz

Obrázek

S přístupem a službami společnosti AUDREY jsem byla velice spokojená. První kontakt proběhl obratem, na základě obdrženého e-mailu s dotazem. Přestože nebyla precizně specifikována, a ze své povahy ani nemohla být, zakázka, během cca dvou dnů jsem obdržela kvalitně a po položkách zpracovaný cenový návrh a smlouvu. Následná komunikace probíhala velice plynule a úpravy byly prováděny obratem. Velice jsem ocenila i aktivní přístup k řešení zakázky, který spočíval ve zpracování pomocného softwaru, který velmi urychlil práci s vytvořenými daty. Cena, pokud mohu posoudit i na základě proběhlé elektronické aukce byla velmi příznivá. Jednání pana inženýra Klause považuji za velice profesionální po všech stránkách.
Lenka Klepáčková, Teva Pharmaceuticals CR

Obrázek

S Vláďou spolupracuji již mnoho let a za tu dobu má na kontě spoustu projektů. Menších, velkých, jednoduchých i složitých. K jeho práci nemám žádnou výtku. Důvod je jediný, vždy je precizní, přemýšlí mnoha způsoby a dokáže navrhnout i nevšední řešení. Pokud se na něj obrátíte, jeho přednosti poznáte okamžitě. Soustředí se na řešení problému, který máte. Cena, kterou za to zaplatíte? Vzhledem k tomu, že je opravdu odborník a ví co dělá, tak je adekvátní a férová pro obě strany! Vláďu jednoznačně doporučuji dále jakožto konzultanta projektů či programátora.
Tomáš Adl, CYGNI SOFTWARE, a.s.

Obrázek

Vladimír Klaus pro naši společnost připravoval několik aplikací šitých na míru. A to jednak aplikací interních, tak hlavně databázový software, který využívají desítky našich klientů. Více než deset let tento software tvoří jednu z našich největších konkurenčních výhod. Při tvorbě aplikací vždy naslouchal pečlivě našim požadavkům a někdy přímo i požadavkům našich klientů, které poté ochotně, včas a cenově přijatelně realizoval. Rádi využíváme i některé jeho freewary, které nám usnadňují práci. Spolupráce s panem Klausem byla a je pro nás přínosem.
Eva Strachotová, vedoucí obchodního oddělení Anopress IT, a.s.

Obrázek

S panem Klausem spolupracuji již delší dobu a mohu ho jen doporučit. Vyhovuje mě jeho profesionální přístup, rychlé jednání, dobré nápady a vstřícnost. Vždy se s ním bez problémů na všem domluvím. Abych nezapomněla, tak i cena za jeho práci je rozumná. Opravdu vřele doporučuji.
Iva Koželuhová, Květinový ateliér

Obrázek

S Vladimírem Klausem se známe již téměř 15 let. Za tu dobu jsme se setkali u celé řady projektů a vždy se ke spolupráci s ním rád vracím. Hlavním přínosem jeho práce je vždy velmi věcné řešení a aktivní přístup ve všech fázích projektů. Neomezuje se na pouhé naprogramování podle zadání, ve většině případů je schopen nabízet také své alternativy řešení. Z pohledu programátora je to sice pracnější, ale pro výsledný efekt projektu je to maximálně cenné a přínosné. Proto pokud řeším nějaké projekty, vždy se na prvním místě obracím právě na něj. Vzhledem ke kvalitně odváděné práci nejsem zdaleka sám, a tak je velmi obtížné získat pro svůj projekt jeho kapacitu.
Martin Líbal, vedoucí projektu Pronajemstromku.cz

Obrázek

Naše společnost spolupracovala s ing. Vladimírem Klausem a jeho společností AUDREY software, po dobu přibližně tří let. Předmětem spolupráce byl multimediální projekt pro osvojení hudebních znalostí s výstupem v podobě DVD, které zahrnovalo výukové, testovací i zábavné prvky. Ing. Klaus byl v tomto projektu autorem softwarové části, kterou zpracoval zcela podle našich představ. Pracoval samostatně, systematicky a přesně podle zadání, všechny dílčí práce odevzdával ve stanovených termínech. Jeho přístup k zakázce byl nejen zodpovědný, ale také velmi aktivní ve smyslu dodávání vlastních nápadů, hledání atraktivnějších či úspornějších řešení, rovněž předem upozorňoval na případné nedostatky námi navrhovaných postupů. Z hlediska klientské zkušenosti byl projekt po softwarové stránce zpracován tak, že může být po aktualizacích použit i u nově zaváděných typů software. Ing. Klaus na těchto aktualizacích již několik let ochotně participuje. Cenu za výše popsané služby považujeme za odměnu plně odpovídající rozsahu provedených prací. Položka byla dojednána předem a ze strany V. Klause nedocházelo k žádnému navyšování finančních požadavků v průběhu projektu. Ze všech uvedených důvodů můžeme plně doporučit spolupráci se společností AUDREY software, a jejím ředitelem ing. Vladimírem Klausem.
Mgr. Martina Řehořová, Ph.D., Černošická investiční, s. r. o.

Obrázek

Naše podnikání je založeno na využití IT technologií. Část systému nám dodává fi AUDREY software. Vše bylo vždy zpracováno rychle a precizně přesně dle našich požadavků včetně poskytnutí následné podpory a snadných online aktualizací systému. Výborná práce s rychlým a přesným zpracováním našich požadavků a pohotová následná uživatelská podpora, firmu 100% doporučujeme!
Petr Čížek, zakládající advokát Čížek Partners

Obrázek

Společnost AUDREY jsem poznala při práci pro Ottovu encyklopedii, kdy jsem vytvářela grafický návrh pro tištěnou verzi, AUDREY elektronickou podobu. CD bylo zpracováno profesionálně, přehledně s čistou jasnou grafikou. Encyklopedii dalo další rozměr. Zcela logicky jsem se pak na Ing. Klause obrátila s prosbou o vytvoření osobní prezentace na CD. Přístup ke klientům je úžasný, aktivní, plný porozumění ke zvolenému námětu, tvůrčí. Po pár letech se znovu obracím na Ing. Klause, tentokrát s přáním o webové stránky. Potěšil mě opětovně vstřícný, přátelský přístup i dokonalé nasměrování k preciznímu výsledku. Společnost AUDREY mohu zodpovědně doporučit.
Lucie Pítrová, výtvarnice

Obrázek

Velmi si vážím spolupráce s p. Klausem a vím, že je na něj vždy spoleh a vše, co jsme si domluvili, platilo, což je v dnešní době pro mě osobně velmi cenné a šetříme si tak vzájemně mnoho času. Už si ani nevybavím, co všechno jsme společně řešili, ale FTP Downloader je myslím ukázkou toho, jak spolupráce skutečně funguje. Na jeho práci je vždy vidět, že jí nedělá jen z povinnosti, ale také proto, že ho skutečně baví a to dává výsledku pokaždé něco navíc. Z toho plyne, že pokud mohu, rád mu tímto dělám pozitivní reklamu.
Lukáš Glimmer, ředitel a jednatel LNT

Obrázek

Se spoluprací s panem Vladimírem Klausem jsem velmi spokojen. Kvalita jeho práce, pečlivost, erudovanost, cena i rychlost je jeho velkou předností. Mohu jen vřele doporučit.
Jaroslav Policar, optometrista

Obrázek

Pan Klaus pro nás vytvářel dle našeho zadání webové stránky na prodej pozemků v Brandýsku (www.pozemky-brandysek.cz). Spolupráce s ním byla na velmi dobré úrovni, jeho přístup je velmi vstřícný a veškeré další požadavky na úpravu webu byly realizovány velmi promptně a kvalitně dle našeho zadání.
Ing. Petr Valeš, Pozemky Brandýsek

Obrázek

S panem inženýrem Klausem spolupracuje nakladatelství Prometheus již déle než 10 let. Během této spolupráce jsme se přesvědčili, že je to spolehlivý, vstřícný a erudovaný odborník, který umí vyřešit problém, ochotně poradit a najít nejoptimálnější řešení. Ke všem našim zakázkám přistupoval vždy zodpovědně a zadanou práci odevzdal včas k naší plné spokojenosti.
PaedDr. Bohuslav Rothanzl, zástupce šéfredaktora, Prometheus, spol. s r. o.

Obrázek

Spolupráce s Vladimírem Klausem je pro mě přínosná nejen profesně, ale i lidsky. Ve výsledku jeho práce člověk najde nejen funkčně a prakticky zpracované zadání, ale především také design, který je moderní a nenudí. Do práce i na malém projektu vnese invenci a sám navrhne řešení. Neméně důležitý je pro mě jeho způsob komunikace, který je vždy humorný a hlavně pozitivní!
Ing. Pavlína Frajtová, auditor

Obrázek

S Vláďou je naprosto skvělá spolupráce, neexistuje e-mail, na který by neodpověděl, neexistuje volání, na které by nezareagoval. Co slíbí, to vždy splní. Pokud na něčem začne dělat, nedá pokoj, dokud svoji práci nedotáhne do konce. Případné další problémy řeší prakticky okamžitě. Málokdy jsem se setkal s takovou ochotou, pracovitostí, poctivostí a svědomitostí. Mohu jen vřele a s čistým svědomím doporučit!!!
Jaroslav Rejmont

Obrázek

Pan Klaus pro nás vytvořil aplikaci, která nám výrazně usnadnila řízení naší zakázkové výroby. Na spolupráci s panem Klausem oceňuji kvalitu, rychlost a zejména empatii se kterou rozpracovával a rozvíjel naše myšlenky. Součástí aplikace je i celá řada vychytávek, které umožňují jednoduché nastavení pro zpříjemnění práce uživatelů různých úrovní a rolí. Aplikace nám jednoduše a efektivně umožňuje monitorovat a řídit proces řízení zakázkové výroby… Implementace ve firmě díky důkladné přípravě proběhla v řádu jednotek dní. Uživatelé si pochvalují, že jim velmi usnadnila práci proti předchozímu stavu.
Jiří Grubner, DESCON Engineering, s.r.o.

Obrázek

Jsem velice rád, že jsem na pana Klause narazil, jelikož pro mě neřešitelný úkol pan Klaus pojal stylem “to se zvládne” a vše bylo vyřešeno velice rychle, s vlastní iniciativou a s příjemným vystupováním. Cena byla více než přijatelná a následné úpravy, které byly nutné udělat na náš popud, byly opět bleskově vyřešeny s pochopením. Je prima spolupracovat s člověkem, který rychle pozná vaše potřeby a skvěle se na ně adaptuje. Nemohu tedy jinak, než poděkovat za výbornou práci!
Aleš Nejezchleb, Project Co-ordinator & Planner, STERIMED