Ceník

Na této stránce najdete informace o mých cenách, požadavcích na specifikaci projektu, výhodných nabídkách a všem dalším, co souvisí s cenotvorbou.

Moje hodinová sazba

Upozornění: Od počátku roku 2017 je hodinová sazba změněna na 1 000,- Kč, byly upraveny ceny balíčků a postupně budou měněny také nabízené služby.

Základní sazba na všechny mé služby je 1 000 Kč bez DPH. Jsem plátce DPH a všechny ceny uvedené na tomto webu jsou bez DPH! Pokud byste rádi ušetřili, můžete si koupit některý z níže uvedených balíčků.

Balíčky

Balíčkem je dopředu koupený počet hodin práce, ale za nižší cenu. Nevyčerpané hodiny se nevracejí a "čekají" na další práci. Balíček je nutné vyčerpat během 6 měsíců od jeho nákupu. V současné době nabízím tři balíčky:

BASIC
Objem práce: 10 hodin
Běžná cena: 10 000,- Kč
Cena balíčku: 9 200,- Kč
Úspora: 800,- Kč
ECONOMY
Objem práce: 30 hodin
Běžná cena: 30 000,- Kč
Cena balíčku: 27 000,- Kč
Úspora: 3 000,- Kč
VIP
Objem práce: 50 hodin
Běžná cena: 50 000,- Kč
Cena balíčku: 44 000,- Kč
Úspora: 6 000,- Kč

Balíčků si můžete najednou koupit i více nebo je kombinovat. Ale je třeba dát pozor na jejich 6měsíční platnost.

Specifikace projektu

Specifikace projektu je přesný popis požadované práce včetně detailů, které se v průběhu upřesňování projektu domluví a zdokumentují. Na základě toho je vytvořen rozpočet a časová náročnost. Specifikací může být i sada mailů s popisy jednotlivých částí, pomohou i nákresy a poznámky v papírové či elektronické podobě. V každém případě projekt nezačne, dokud nebude jasná a oběma stranami odsouhlasená (podepsaná) specifikace.

Co když neumíte specifikaci připravit?

Pak vám s tím pomohu, vyptám se a vše sepíšu do přehledného dokumentu. Tato služba je placená. V případě, že se bude projekt opravdu realizovat, dostanete na tuto práci 50% slevu.

Co když si myslíte, že specifikace není třeba?

Pak je mi líto, ale spolupráce není možná. Bez výjimky.

Jsou nějaké možnosti slevy?

Pokud nevyužijete výše uvedených balíčků, pak bývá jedinou možností časově omezená akce související s nějakou událostí apod.

Jak vypadá rozpočet?

Ceník Rozpočet dostanete v přehledné tabulce (PDF), kde budou veškeré práce rozpoložkované a okomentované. Je tedy případně i možné jednotlivé části projektu přesunout do pozdější fáze nebo (pokud to bude technicky schůdné) zcela zrušit.

Do rozpočtu se postupně promítají zaplacené zálohy, koupené balíčky, ale také nové či zrušené funkce. V jakémkoli okamžiku vidíte aktuální rozpočet se všemi realizačními detaily.

Výjimky

Ceny zde popsané nemusí platit, pokud bude třeba k realizaci projektu dokoupit další služby či komponenty, najmout specialistu apod. Toto vše Vám ale sdělím v přípravné fázi, když budeme připravovat specifikaci. Další důvod, proč je specifikace nutná...

Další výjimkou je expresní realizace požadavku, kdy je aktuální hodinová sazba navýšena o 100 %.

Technická podpora

Základní technická podpora je možná pouze přes e-mail support (zavináč) audrey (tečka) cz. Telefonickou podporu je třeba domluvit zvlášť a bývá možná pouze od vybraného technického pracovníka. Vše se účtuje dle uvedené hodinové sazby (za každých započatých 30 minut). Opravy chyb z mé strany jsou pochopitelně zdarma (netýká se ale chyb způsobených nepřesným zadáním).

Řešení dotazu/požadavku je možné dle dohody do 1 pracovního dne, do 3 pracovních dnů, v případě zásadního problému samozřejmě co nejdříve. Také je třeba respektovat, že uvedená technická podpora není placený hotline typu 24/7.

Máte dotazy či nestandardní přání?

Není nic jednoduššího než napsat nebo zavolat a zeptat se mě. Samozřejmě existují věci, které neumím a/nebo nedělám, ale proč si o tom nejprve chvilku nepopovídat. Možná někoho doporučím, změním názor nebo třeba vymyslíme jiné řešení. :-)